Увага конкурс !!!

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконком Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста (юриста) відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Основні вимоги: Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи в державній службі,  органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років.

Додаткову інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. 3-23-75.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі; особову картку  з відповідними додатками ф.П-2ДС; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копію документа, який посвідчує особу; письмова згода на збір та обробку персональних даних, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції». Документи приймаються