Увага! Оголошення

Виконавчим комітетом Царичанської  селищної  ради 21.01.2019  року  проведено конкурс на  надання  житлово-комунальних  послуг  на  території смт.  Царичанка з вивезення  побутових відходів  на  території смт Царичанка. Переможцем конкурсу  визначено  Комунальне  підприємство «Виробниче об`єднання житлово-комунального господарства» Царичанської  районної  ради. Результати конкурсу  затверджені рішенням виконкому Царичанської селищної  ради від 13.02.2019  року  № 17.

Громадянам, підприємствам, установам і  організаціям, що  діють  на  території Царичанської  селищної  ради, необхідно  укласти  угоди  на вивіз  ТПВ на  2019 рік. За вивезення  та викидання сміття у  не  встановленому місці винні  особи повинні будуть  сплатити  відповідний  штраф. Єдиний  спеціальний  майданчик для  розміщення ТПВ знаходиться у с. Івано-Яризівка.  В інших місцях (стихійні звалища, лісосмуги, ліс  та  ін.) викидати