Увага! Оголошення.

Оголошення про конкурс

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  керуючись Положенням про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради  від  11 липня 2018 року №  848 – 37/VII «Про створення комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради»,  виконком Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради.

Основні вимоги до кандидата: вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»; стаж роботи за фахом не менше 5 років.

Додаткову інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. 3-23-59, 3-23-75.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, резюме; заповнену особову картку  з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; письмова згода на збір та обробку персональних даних. Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування цього оголошення.