Увага! Оголошення.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положенням про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр»:    Царичанська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посад педагогічних працівників - вчителя-логопеда, вчителя-реабілітолога, практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради.

Основними вимогами до кандидатів є вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра за спеціальностями:

• для вчителя-логопеда - «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»;
  • для вчителя-реабілітолога –«Фізична реабілітація»;
  • для практичного психолога  - «Психологія».

Стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою установи: смт Царичанка, вул. Соборна, 40а,  або за тел. 3-23-59.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, резюме; копії документів про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; письмову згода на збір та обробку персональних даних. Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.