Увага! Оголошення.

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконком Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: спеціаліста І категорії  відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Царичанської селищної ради та спеціаліста І категорії відділу з питань розвитку економіки та інвестицій виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Основними вимогами до кандидатів є базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: смт Царичанка, вул. 14 Гвардійської Дивізії, 10) або за тел. 3-23-75.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»; копію документа, який посвідчує особу; копію трудової книжки, копію військового квитка (за наявності). Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.