Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Форум нових рішень та можливостей для МСБ Dnipro Technological Breakthrough.

Шановні підприємці!

Запрошуємо малі та середні підприємства до участі у форумі нових рішень та можливостей для МСБ Dnipro Technological Breakthrough (http://dniprobisc.tilda.ws/dnipro-technological-breakthrough) - джерелі інформації для тих, хто тримає руку на пульсі нових можливостей, аналізує нові проекти й успішні історії з розумінням поточних трендів, планує вигідні капіталовкладення в інноваційний бізнес.

Завдяки європейській ініціативі #EU4Business участь у форумі для українських МСБ є безкоштовною.

В числі спікерів:

- Дмитро Демченко, маркетинг-директор Pokupon & SuperDeal, який знає, як заробити 5 300 000 $ на рік та зібрати 1,5 мільйони відгуків, поділиться історією успіху виведення компанії у лідери, розповість про те, як важливо вміти трансформувати будь-яку ідею під ринок, про нюанси створення автоматизованих рекламних кампаній та гейміфікацію, флешсейлз та мобільні застосування в 2 мільйони скачувань, про значення неймінгу для впізнанності бренду та його монетизацію.

- Сергій Довгополий,засновник та керівник бізнес-акселератора FeelGoodLabs (https://feelgoodlabs.co). У технологічному бізнесі з 2006 року, в 2008 заробив свій перший мільйон. Засновник декількох digital компаній, партнер інвестиційної компанії InVenture Investment Group, в 2016 р. запустив і фінансує власний бізнес акселератор, через який пройшло 32 проекти. Бізнес-консультант, ментор, лектор, євангеліст альтернативного освіти.

- Микола Гончаров, експерт в області побудови, організації та систематизації процесу залучення клієнтів для малого та середнього бізнесу. Більше 8 років займається розробкою і впровадженням маркетингових стратегій для бізнесу.
Використовуючи у своїй роботі практику з титанами світового бізнесу, таких як Coca-Cola, Ferrero, Kinder, Samsung, Fanta, McCann, Альфа-Банк, його компанія допомагає не просто розвивати бізнес, а дозволяє вивести його на абсолютно новий рівень.

- Андрій Чорний, Компанія iPromo http://ipromo.digital/. Має багаторічний практичний досвід продажів будь-якої складності. Укладені угоди з найбільшими клієнтами: Coca-Cola, Альфа-Банк, Ferrero, Kinder, Samsung, Fanta, McCann. Володіє досвідом створення технології маркетингу і продажів для будь-якого бізнесу. Допомога поточним клієнтам iPromo, в наймі, швидкому та ефективному навчанні продавців, формуванні відділу продажів.

Дата і місце проведення:

22 жовтня 2019р., м. Дніпро. Точне місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Захід буде розділений на 4 секції:

 

  • Бізнес ідеї;
  • Нові технології;
  • Інвестиції;
  • Онлайн.

Організатори: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровська Торгово-промислова Палата за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Умова участі: попередня реєстрація за посиланням в термін по 21 жовтня 2019р.: https://form.jotformeu.com/92663012501345

З повагою до вас та до вашого бізнесу

Команда Центру інформаційної підтримки бізнесу м Дніпро,
що заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.
tel/fax: +38 (056) 374-94-12 (09)
dnipro@bisc.org.ua
www.cci.dp.ua

#ПрямуємоРазом

Аби бути в курсі наших останніх новин та подій, підписуйтесь на нашу сторінку в Фейсбуці: https://www.facebook.com/DnipropetrovskCCI/, а також на сторінку ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні (https://www.facebook.com/ebrdbasukraine/), де анонсуються заходи для МСБ мережі Центрів підтримки бізнесу по всій Україні, а також доступні підприємцям інструменти підтримки бізнесу « повернутися до списку оголошень