Виконавчий комітет Царичанської селищної ради оголошує конкурс на право укладення договорів оренди

Виконавчий  комітет Царичанської  селищної  ради  оголошує  конкурс на  право  укладення  договорів  оренди  нерухомого майна – приміщень, загальною  площею 43,2 кв.м. та  11,3 кв.м., розташованих  за  адресою: Квартал Слави, 5 в смт.  Царичанка Царичанського району  Дніпропетровської області.

Для  участі  у  конкурсі  учасник  подає  на  розгляд до конкурсної  комісії наступні  документи:

- заяву на участь у конкурсі довільної форми із зазначенням контактних телефонів чи адреси  конкурсанта;

- копії установчих документів (для юридичних осіб), копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;

- копію паспорту та ідентифікаційного коду (для фізичних осіб);

-конкурсні пропозиції, що подаються в запечатаному печаткою або підписаному учасником конкурсу конверті із зазначенням орендної ставки;

-  конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Кінцевий термін подання  заяв 28.11.2019  року включно.

Конкурси відбудуться 29.11.2019 р. о  10.00 та  29.11.2019  року  о 10.30 в  приміщенні  виконавчого комітету  Царичанської  селищної  ради  за  адресою: вул. 14  Гвардійської  дивізії, 10  смт.  Царичанка, Дніпропетровська  область, 2-й поверх.

Заяви  на  участь  у  конкурсах приймаються  за  адресою: 51000, вул.  14 Гвардійської дивізії, 10, смт.  Царичанка Царичанського району  Дніпропетровської області.

Контактний телефон: (05690) 3-18-27.

Виконком  Царичанської  селищної  ради  повідомляє, що  на  території  Царичанської  ОТГ виявлено безхазяйне  майно за  адресою: с. Турове, вул. Приорільська, 79 та                                                вул. Приорільська, 36 Царичанського району  Дніпропетровської області. З  пропозиціями  звертатися: смт.  Царичанка, вул. 14 Гвардійської дивізії, 10. Тел. (05690) 3-18-27.