Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Конкурс на найкращу новорічну ілюмінацію

Виконком Царичанської селищної ради оголошує конкурс на найкращу новорічну ілюмінацію серед приватних садиб та комерційних підприємств (магазини, об’єкти надання послуг) на території громади.

 

Умови:

1. В конкурсі беруть участь тільки об»єкти, розташовані на території Царичанської громади;

2. Фото ілюмінації потрібно надіслати в “Повідомлення” на нашу сторінку (https://www.facebook.com/tsarichanka.gromada/) до 19.12.2019 р. та обов’язково вказати адресу будинку чи підприємства, відповідно власника садиби /організації;

3. Бути підписаним на нашу сторінку                                                                                                                                    (https://www.facebook.com/tsarichanka.gromada/) та поширити відповідний запис.

 

Переможця будуть визначати наші підписники на сторінці в FACEBOOK своїми вподобаннями! Хто набере більше вподобань, той і переміг! Фото кожної садиби окремими записами 20 грудня 2019року будуть опубліковані на сторінці Царичанська об’єднана територіальна громада. Голосування буде тривати два дні -   18 та 19 грудня 2019 року. Переможець отримає оригінальний новорічний подарунок.

 

Давайте всі разом створимо святковий новорічно-різдвяний настрій у нашій громаді!!!« повернутися до списку оголошень