Увага! Оголошення.

ЦАРИЧАНСЬКОГО РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

23 січня 2020 року                                                                                 № 6

Про  затвердження  результатів конкурсу

на  надання  житлово-комунальних  послуг

Керуючись статтями  5, 25  Закону  України  «Про  житлово-комунальні послуги», ст.  30  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», заслухавши  інформацію секретаря  конкурсної  комісії  Бойко  Н.Г. щодо  результатів проведення  конкурсу на  надання  житлово-комунальних  послуг, відповідно  до  Порядку  проведення  конкурсу  з  надання  житлово-комунальних  послуг, затвердженого  постановою Кабінету  Міністрів  України  від  21.07.2005 року  № 631, Порядку  проведення конкурсу  на надання  послуг  з  вивезення побутових відходів, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  16.11.2011 року № 1173, виконавчий комітет Царичанської  селищної  ради в и р і ш и в :

1. Затвердити  протокол  засідання конкурсної  комісії  про  проведення

конкурсу на надання  житлово - комунальних  послуг  на  території

смт Царичанка від  21.01.2020 року.

1. Визнати  переможцем конкурсу  на  надання:

– послуг  з  вивезення  побутових  відходів – Комунальне  підприємство

«Царичанське  виробниче  об`єднання  житлово-комунального господарства» Царичанської  районної  ради (51000, Дніпропетровська  область, Царичанський  район, смт  Царичанка, вул. Робоча, буд. 20, ЄДРПОУ 25515372).

1. Зобов`язати  КП «Царичанське  ВОЖКГ» ЦРР (51000, Дніпропетровська

область, Царичанський  район, смт  Царичанка, вул.  Робоча, буд. 20, ЄДРПОУ 25515372) укласти договір на надання  послуг, терміном  не  більше  12  місяців.

1. Визнати  конкурс  на  надання  послуг  з  утримання  будинків  і  споруд

та прибудинкових  територій таким, що  не  відбувся, у  зв`язку із  відсутністю конкурсних  пропозицій та учасників  конкурсу.

1. Інформацію про  результати конкурсу  на  надання  житлово-

комунальних послуг  розмістити  у  місцевій  газеті «Приорільська правда».

Голова виконавчого комітету

Царичанської  селищної  ради                                                  Г. В. Сумський