Про алгоритм дії у разі виявлення захворювання.

За інформацією КП «Царичанська центральні лікарня» Царичанської селищної ради  наразі  розроблений алгоритм дій вторинної медичної допомоги при надходженні хворого в лікувальний заклад з гострою респіраторною вірусною інфекцією, спричиненою коронавірусом.

У разі виявлення осіб з підозрою на короновірусну хворобу 2019 (COVID -2019) мешканці району будуть перенаправлені до закладів охорони здоров’я відповідно до закріплення.

Царичанської селищної ради