Увага! Виконком Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади начальника бухгалтерського відділу - головного бухгалтера виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконком Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади начальника  бухгалтерського відділу - головного бухгалтера виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою;  стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах  підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності не менше двох років;

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається фахівцями загально-організаційного відділу виконавчого комітету Царичанської селищної ради  (смт Царичанка, вул. 14 Гвардійської Дивізії, 10) або за тел. 3-23-75. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до виконкому селищної ради документи: заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»; копію документа, який посвідчує особу; копію трудової книжки. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.