Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Увага! Оголошення. КОНКУРС на заміщення посади практичного психолога комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради.

 

 

 

      Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положенням про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр»,    виконавчий комітет Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади практичного психолога комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради.

Адреса установи: вул. Соборна,40а, смт. Царичанка Царичанського району Дніпропетровської області.

Основними вимогами до кандидатів є вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра за спеціальністю «Психологія». Стаж роботи за фахом не менше трьох років.

        Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою установи: смт Царичанка, вул. Соборна, 40а,  або за тел. 3-23-59.         

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи: заяву про участь у конкурсі, резюме; копії документів про освіту; копію документа, який посвідчує особу; письмову згода на збір та обробку персональних даних. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.« повернутися до списку оголошень