Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Увага! Оголошення.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» (зі змінами), та з метою забезпечення доступності лікарських засобів, виконавчий комітет Царичанської селищної ради повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі виписаних рецептів.

Умови: аптечні заклади повинні бути розташовані в межах адміністративно-територіальної одиниці, мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, а також ціни на препарати інсуліну мають бути в межах референтних.

Перелік документів, які необхідно подати:

  • Лист – пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет;
  • Підписаний договір в 2 екземплярах;
  • Завірена копія ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами;
  • Завірена копія виписки з ЄДР;
  • Перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01 січня 2021 року.

Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

 

Документи подавати до 16 години  15 січня 2021 року до виконавчого комітету Царичанської селищної ради за адресою: смт Царичанка, вул. 14 Гвардійської дивізії, 10, 2 поверх.

 « повернутися до списку оголошень