Увага! Царичанська селищна рада створила комісію по вивченню питання можливості та доцільності передачі об’єктів водопостачання та водовідведення, в концесію або на умовах приватно- державного партнерства.

З метою  покращення якості надання послуг з  водопостачання та водовідведення , зниження тарифів на вказані послуги, Царичанська селищна рада створила комісію по вивченню питання  можливості та доцільності передачі об’єктів водопостачання та водовідведення, що надаються на території  Царичанської територіальної громади в концесію або  на умовах приватно- державного партнерства.

Інформація про об»єкт:

Мережі водопостачання :  Протяжність -95.7 км.

Знос- 83.3%

Обсяг- 187.1 тис.м3

Мережі водовідведення:   Протяжність -16.5  км.

Знос- 87.4%

Обсяг- 40.5 тис.м3

Обслуговують систему водопостачання та водовідведення 4 КНС, та 23 свердловини.

Запрошуємо бажаючих суб»єктів  підприємництва  вивчити дане питання та прийняти участь  в роботі комісії 2 грудня 2020 року.

Довідки за телефоном: (05690) 3 10 66