До Дня Незалежності.

Дата: 27.08.2020 14:45
Кількість переглядів: 1903

У рамках  відзначення державних свят у Царичанській громаді проводились  урочисті та святкові заходи.

23 серпня в с. Преображенка біля сільського клубу пройшло урочисте зібрання до Дня Державного Прапора    та 29  річниці Незалежності України. Присутніх вітали провідний спеціаліст виконкому Царичанської селищної ради Чернявська Л.М. та голова благодійного фонду «Турбота» Дубінська Г.І. Покладанням квітів до Братської могили вшанували пам’ять односельчан, які загинули в роки Другої світової війни.

А  потім відбувся велопробіг «Подорож по історичних місцях», в ході якого учасники відвідали могилу льотчика,молодшого  лейтенанта Мостового П.П.,1912р.н., який 27.09.1941р. загинув у  нерівному повітряному бою з німецькими  винищувачами  і похований в Преображенці. Далі подорож тривала до Мандриківського ставка ,який був викопаний за часів пані Мандричихи і зберігся до наших днів. Закінчився велопробіг частуванням солодощами, про які подбали Царичанська селищна рада та благодійний фонд «Турбота».

Не менш  цікавою була й подорож дубівчан.      Після вітань завідуючої  сільським  клубом  Мазуркевич Т. М. та депутата  селищної ради Сергієнка П.Г. з центра села у напрямку природньго заповідника  Лелія  стартував велопробіг. Тут діти почули  цікаву історичну довідку про визначні місця, робили гарні світлини на пам’ять по велоподорож. Вкінці свята- солодощі для учасників заходу.

Ось так в Преображенці та Дубовому  підтримали патріотичний флешмоб Царичанської громади. Всі учасники залишали захід з піднесеним настроєм і вдячністю  його  організаторам !

Царичанської селищної ради