Розпочато щеплення проти коронавірусного захворювання в с. Прядівка

Дата: 26.03.2021 14:51
Кількість переглядів: 407

На території Прядівського старостинського округу в Прядівській амбулаторії сімейним лікарем Оленою Семеніщенко та медичною сестрою Любов Рибалка, які входять до складу мобільної бригади вакцинації проти covid-19 та отримали сертифікат після навчального курсу, розпочато щеплення проти коронавірусного захворювання запланованих верств населення згідно дорожньої карти України. Щеплення проводилося вакциною CHADOXI NCOV-19 CORONA VIRUS (рекомбінатна), ковішелд (Індія), яку вперше отримали 10 мешканців села. Після щеплення пацієнти знаходилися 30 хвилин під наглядом медичної сестри, після чого були оглянуті лікарем. Первинних скарг, побічних реакцій не виявлено.