Конвертуємо знання та мотивацію в корисні проекти

Дата: 24.05.2021 08:14
Кількість переглядів: 211

Юр’ївський старостинський округ в 2020 році став переможцем проектів громадського бюджету  (Баджет участі) Царичанської селищної ради. Проект-переможець “Глядацький зал Юр’ївського сільського будинку культури — центр культурного відпочинку та творчої взаємодії членів громади” отримав сертифікат на 100 000 гривень. За ці кошти було придбано: ноутбук, мультимедійний проектор і екран, офісні стільці та крісла-мішки, замінено покриття підлоги на комерційний лінолеум.

Завдяки проекту глядацький зал на даний час укомплектований  усім необхідним для проведення  культурних заходів і має гарний естетичний вигляд.

Велика подяка  жителям Юр’ївського старостинського округу за те, що не були байдужі і взяли участь у голосуванні за даний проект.