У селі Бабайківка відбулись урочистості з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та святкування Дня села.

Дата: 22.08.2021 16:12

21 серпня 2021 року Бабайківка відзначала 30-ту річницю незалежності України та День села Бабайківка.

З вітальним словом до жителів Бабайківки звернувся голова Царичанської громади Геннадій Сумський, який привітав присутніх зі святом, побажав селу розквіту, жителям міцного здоров’я та добробуту, а фермерам гарних врожаїв та висловив вдячність за допомогу у підтримці села. Голова громади відзначив подяками та цінними подарунками жителів села та вручив старості Валентині Чветрці грошовий сертифікат Бабайківському старостинському округу для поповнення матеріально-технічної бази.

Із теплими словами привітань до жителів Бабайківка звернувся помічник обласного депутата Мухтарова Гошгара – Ігор Гордич, який від імені депутата привітав мешканців зі святами і вручив грамоти та грошові винагороди випускникам Бабайківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Після урочистої частини відбулась концертна програма для гостей та жителів села. А наймолодших чекали розваги: батути, атракціони та багато іншого.