Юр'ївка святкувала 30-ти річчя Незалежності України та День села.

Дата: 23.08.2021 16:20

21 серпня 2021 року Юр’ївка відзначала 30-ту річницю Незалежності України та День села.

Привітати Юр’ївчан завітав голова Царичанської громади Геннадій Сумський. У своїх вітаннях побажав селу процвітання та добробуту, фермерам – які є опорою благополуччя села – гарних врожаїв та подякував всім тим, хто був причетний до організації та проведення свята за їх старання та допомогу. Голова громади відзначив подяками та цінними подарунками жителів села та вручив старості Людмилі Чернявській грошовий сертифікат Юр’ївському старостинському округу для поповнення матеріально-технічної бази.

Від імені обласного депутата Мухтарова Гошгара завітала привітати мешканців його помічниця Людмила Костенко, яка привітала мешканців зі святами та вручила цінні подарунки від депутата.

Після урочистої частини відбулась концертна програма для гостей та жителів села і розіграш святкової лотереї. Гостей, які завітали на свято пригощали смачною шурпою, польовою кашею та шашликами.

Завершилося свято святковою дискотекою.