Новини із закладів освіти Царичанської селищної ради

21 вересня 2017 року у закладах освіти відзначався   Всесвітній День Миру.

Урок миру на тему «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх» став прикладом взаємопорозуміння та віри, що лише разом можна вирішити глобальні питання сьогодення.

Учні шкіл стали учасниками флешмобу «Голуб миру», за ініціативи Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру».

Створення фігури «Голуба миру» було актуальним і особливо нагальним для юних громадян України.

Проведені заходи дали можливість  привернути увагу дітей до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги один до одного.

Традиційно у закладах освіти 18-22 вересня 2017  проходили  заходи, приурочені Дню партизанської слави України та визволенню району від нацистських загарбників,  віддаючи  данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю,  вшановуючи  пам’ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від    нацистських окупантів.

У рамках проведення вищезазначених заходів пройшли  тематичні виховні години, музейні уроки «Наші герої – земляки», акції «Квітуча доріжка пам’яті» та «Діти-ветеранам», тощо.

Кожного року знову і знову перегортаються  сторінки історії рідного Приорілля, як нагадування школярам – бути гідними громадянами свого краю.