В Прядівському молодіжному центрі вирує життя

Дата: 30.06.2021 13:42

Погодні умови для непосидючих не перепона! Раз на дворі дощ, так в молодіжному центрі зібралися! Учасники Прядівського молодіжного центру висловлюють подяку Царичанській селищній раді за надання технічного обладнання - мультимедійного проектору та дошки.  А також селищному голові Геннадію Сумському, старості Прядівського старостату Володимиру Сливчуку, депутатам Гошгару Мухтарову та Вікторії Головко за подаровані смаколики до Дня Молоді.