Працевлаштування ВПО

📢До відома внутрішньо переміщених осіб!

Обласна військова адміністрація спільно з організацією #Yalantis набирає групу з числа внутрішньо переміщених осіб для організації проведення безкоштовного 💻IT-курсу “QA Course”.

Курс складатиметься з 2 частин.

Тривалість навчання кожної частини- 2 місяці.

Початок курсу: жовтень 2023 року.

Формат навчання: 14 лекцій у записі по 40 хвилин + тестування по 10 темам + 2 домашніх завдання на самоперевірку.

📋Опис курсу: Цей курс розроблений для початківців, які хочуть отримати глибокі знання і практичні навички в області мануального тестування програмного забезпечення.

Відвідувачі курсу дізнаються про основні принципи тестування, типи та методи, а також навчяться виявляти, документувати та досліджувати помилки в програмах різного рівня складності. Також, у деталях буде практика у використанні технік тест дизайну, оформленні баг репортів та написанні тест кейсів. Розглядатимуться основи архітектури клієнт-сервер та особливості тестування мобільних застосунків.

У другій частині курсу буде більш детальне занурення у техніки тест дизайну експертного рівня, а також тестування API й інструменти для тестування мобільних застосунків, веб-затосунків та API.

Записатись на вищевказаний курс можна зареєструвавшись за формою у строк до ‼ 30.10.2023:

👉https://forms.gle/A5Ldc9HQNCWbB2FU7

********************************************************************************************************************************************

🗣«Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

➡️Упродовж вересня – жовтня 2023 року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Державний центр зайнятості та обласні військові адміністрації проведуть інформаційну кампанію «Робота для ВПО: ти потрібен!»

➡️Мета кампанії – посилення комунікації між усіма інституціями, які опікуються внутрішньо переміщеними українцями, задля ефективної їх інтеграції у громади, стимулювання у пошуку роботи, інформування про актуальні вакансії та активні програми сприяння зайнятості, створення з допомогою міжнародних організацій додаткових програм з професійного навчання та перенавчання ВПО.

Намір – збільшити кількість внутрішніх переселенців, які знайшли роботу, в рази.

➡️Дніпропетровська обласна служба зайнятості долучилася до проведення кампанії, в рамках якої організовані заходи з інформування ВПО про послуги служби зайнятості. Також ведеться системна робота з роботодавцями щодо важливості надання робочих місць для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

📌Що може запропонувати служба зайнятості задля сприяння працевлаштуванню та самореалізації внутрішньо переміщених осіб?

Переселенцям надається широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їхніх можливостей, побажань та професійного досвіду, зокрема:

- індивідуальне планування працевлаштування;

- пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації суспільно корисних, громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру;

- професійне навчання.

➡️Нові мешканці області, які виявили бажання зареєструватися у службі зайнятості, можуть зробити це онлайн, через портал Дія, або особисто, під час відвідування установи. У разі відсутності документів, що підтверджують факт звільнення, ВПО мають право припинити такий трудовий договір в односторонньому порядку, подавши до центру зайнятості відповідну заяву.

➡️Для того, щоб скористатися деякими послугами, зовсім не обов’язково реєструватися у центрі зайнятості. Переселенці можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер на навчання та підвищити свій професійний рівень.

➡️У рамках реалізації урядового проєкту «єРобота» служба зайнятості супроводжує грантову програму, якою можуть скористатись ВПО, та отримати мікрогрант у розмірі до 250 тисяч гривень на створення або розвиток власної справи.

➡️Якщо шукаєте роботу – звертайтесь до найближчого центру зайнятості. Фахівці нададуть вам індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги; інформацію про актуальні вакансії, зокрема на Єдиному порталі вакансій.

📢ТОВ «Птахокомплекс «Губин» пропонує сім’ям ВПО працевлаштування на підприємстві за адресою Волинська обл., м. Нововолинськ.

Надається:

- безкоштовне житло для проживання сім’ї, яка буде працювати на підприємстві;

- безкоштовні комплексні обіди;

- безкоштовне забезпечення продукцією ТОВ;

- безвідсотковий пільговий кредит на купівлю житла (для ВПО, які працюють більше року на підприємстві).

За більш детальною інформацією, умовами працевлаштування та поселення для ВПО і осіб постраждалих у зв’язку із агресією РФ, звертатись за вказаними телефонами:

☎️067 674 41 04 - Оксана Ходорек

067 824 88 63 - Наталія Ковальчук