A A A K K K
для людей із порушенням зору
Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Медична, гуманітарна допомога та соціальні виплати ВПО

Пункти збору у старостинських округах:


- Адмінбудівля Юр‘івського старостинського округу, с Юр’івка, вул Центральна, 38-а; з  08.00 до 17.00 год ., староста Людмила Чернявська 0677029283;


-Приміщення Прядівського ліцею (школи), с.Прядівка,вул.Центральна,41,з 14.00 до 17.00 год., староста Володимир Сливчук 0985890720;


- Адмінбудівля  старостинського округу, с.Михайлівка,вул Вороного,4, з 08.00 до 17.00 год.,староста  Володимир Лях  0666164178;


- с.Бабайківка,вул.Театральна, 5, в центрі села, староста Валентина Чвертка 0671697411.

 

 

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

мешканцям Царичанської ОТГ щодо компенсації витрат власникам житла за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб для покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради   інформує:

19 березня 2022 року за № 333 Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

 

Що потрібно зробити власниикам-надавачам житла, щоб отримати компенсацію за  тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

 

    1. Власник жилого приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати заяву у відділ з питань комунальної власності виконавчого комітету Царичанської селищної ради. (смт Цариичанка, вул. 14-ї Гвардійської дивізії, 10 ). Зразок заяви приведений в Додатку 1.

 

З собою мати:

  • Паспорт власника та сторінки його ксерокопій.
  • Ідентифікаційний код власника та сторінки його ксерокопій.
  • Реквізити банківського рахунку (IBAN-код; приклад : UA 000000000000000000000000000).
  • Документ що підтверджує право власності на житло та сторінки його ксерокопій.
  • Копії довідки   про взяття на облік внутрішньо переміщенної особи та копії паспорту  і Ідентифікаційного коду.

 (на кожну особу)

 

Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні, зазначивши суть змін внутрішньо переміщених осіб (припинення розміщення, зміна кількості осіб, зміна переліку осіб тощо). Зразок заяви також Додаток  1.

 

1.2.  Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до  відділу з питань комунальної власності виконавчого комітету Царичанської селищної ради. за місцем розташування жилого приміщення заяву на отримання компенсації витрат  комунальних послуг за попередній звітний місяць . Зразок Заяви приведений в Додатку 2.

 

1.3 Протягом строку розгляду заяви уповноважені особи виконавчого комітету Царичанської селищної ради   проводять перевірку (верифікацію) наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням (у разі потреби) місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи, зокрема електронних документів), а також перевіряють дані про відсутність або наявність у заяві інформації про осіб, які отримують щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

 

1.4  За результатами перевірки виконавчий комітет Царичанської селищної ради   визначає обсяг компенсації витрат власника жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб, та подає заяву за формою до Дніпропетровської  обласної військової адміністрації до 10-го числа місяця, що настає за звітним.

 

1.5.  Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи (далі — людино-день), з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб, але не раніше дати повідомлення власником , а також дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення внутрішньо переміщеної особи у відповідному жилому приміщенні  (Отримання Довідки про взяття на облік ВПО в ЦНАП Царичанської селищної ради).

 

Кількість людино-днів визначається шляхом додавання кількості внутрішньо переміщених осіб, які проживали у жилому приміщенні власника, в кожний день місяця.

Сума компенсації за кожен людино-день визначається на рівні 14,77 гривні.(з 1 жовтня по 1 квітня  - 30 грн.)

Загальна сума компенсації власнику жилого приміщення визначається шляхом визначення добутку загальної кількості людино-днів на суму компенсації за кожен людино-день.

 

Примітка:  Громадяни, які мають можливість розмістити внутрішньо переміщених осіб у  власному жилому  приміщенні , можуть зареєструвати таку пропозицію на Веб-ресурсі  «Прихисток».

додаток 1

 

додаток 2

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь