Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Цього року 20 березня в Украні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 18.03.2022 10:57
Кількість переглядів: 721

 Фото без опису

  Цей день – вияв уваги та поваги до людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують затишок і комфорт в наших домівках.

  Завдання комунальників – підтримувати охайність та чистоту громади, безперебійно надавати послуги та створювати якнайбільш комфортні умови для проживання її мешканців.

 Саме завдяки вам з року в рік наша громада стає  привабливішою, впорядкованішою та комфортнішою.

  Тож напередодні вашого професійного свята бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, благополуччя, затишних осель,  позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє і саме головне - мирного неба над головою. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

 

З повагою,

Царичанський селищний голова                                                Геннадій СУМСЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь