ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗЕМЛЯКАМ-ГЕРОЯМ!

Дата: 19.03.2022 16:10

У Царичанській громаді відбулися траурні церемонії прощання із військовослужбовцями Збройних сил України – старшим солдатом Солохою Сергієм Олеговичем 1996 р.н., солдатом Цябуком Віталієм Олександровичем 1996 р.н.

Захищаючи мирне небо, наші земляки загинули унаслідок ворожих обстрілів окупантів на Донеччині.

У церемонії поховання взяли участь близькі та родичі загиблих, жителі громади, побратими.

Важко підібрати слова, щоб висловити біль цієї втрати, щоб втішити батьків, дітей, сім’ї та родичів загиблих воїнів. Світла пам’ять про наших хлопців назавжди залишиться у пам’яті приорільців.

Схиляємо голови у щирій скорботі перед світлою пам’яттю усіх захисників, хто пішов у вічність… Хто захистив від російського агресора наші мирні домівки, наш затишок та дав нам можливість жити, творити, бути господарями на своїй землі.

Вічна слава героям!