ВІЙНА ЗАБИРАЄ КРАЩИХ

Дата: 29.07.2022 14:58

Сьогодні у Царичанці поховали поліцейського Петра АНДРІЙЧЕНКА, що загинув 27 липня на Донеччині,виконуюючи службове завдання.

Того дня війна забрала життя ще трьох поліцейських Дніпропетровщини. Хлопці попали під обстріл армії рф.Обірвались мрії та майбутнє...

Вони загинули захищаючи мир,дітей,свою батьківщину від ворога, що вдерся на українську землю.
 Вічна Слава Героям!

Світла пам'ять про Петра,як хорошого товариша,гарного батька,відмінного співробітника буде  у серцях тих,хто з ним працював,товаришував просто жив. Нашого земляка Петра АНДРІЙЧЕНКА поховано на центральному кладовищі селища Царичанка.

Численна траурна колона з автомобілів на якусь мить зупинилась біля відділку поліції, де працював Петро, остання зупинка..

Офіційна церемонія поховання,  залпи салюту. Останні слова прощання від очільника громади,представників керівництва обласного управління Національної поліції,обласного депутата.

Охоплює невимовна туга і біль втрати..
Щиро співчуваємо родині та вклоняємось до землі.

Слава Героям України! Вічна пам'ять!