Знову не оминула нашої землі холодна рука війни…

Дата: 18.07.2023 15:10

Фото без описуФото без опису

Гіркотою і болем сповнений цей день для мешканців громади, а особливо для села Прядівка. Прощалися з військовослужбовцем Збройних сил України Сотніковим Кирилом, 2002 року народження.

Кирило Володимирович з перших днів на війні. Мама, брати та сестра чекали  його повернення разом з прядівчанами. З неймовірним болем отримали звістку, що серце хлопця перестало битися.

Рідні, близькі, друзі, побратими та знайомі  на колінах провели загиблого  в його останню путь. В честь воїна пролунав трикратний стрілецький салют. Сьогодні ми віддаємо йому нашу подяку та повагу.

Відлетів тихо, не прощаючись. Став зіркою на небі юнак. Обернувся янголом-охоронцем в Небесному легіоні.

Вічна память герою!