КОЖЕН ЗАГИБЛИЙ ВОЇН - ЦЕ БІЛЬ КОЖНОГО З НАС...

Дата: 06.05.2024 16:23

Вже десять років наша країна втрачає кращих своїх синів, які захищають нас у війні з російською федерацією та її найманцями. Наш народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з вами могли жити.

На жаль, сьогодні наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі… Загинув ШАРІВСЬКИй Станіслав Петрович, 1975 року народження.

Чоловік був військовослужбовцем взводу матеріально-технічного забезпечення військової частини, що здійснювала бойові завдання під Краматорськом. Під час ворожого артилерійського обстрілу населенного пункту Калинове, що на Донеччині, Станіслав отримав поранення несумісні з життям.

Ми низько вклоняємося Герою, який мужньо виконав свій військовий обов’язок за свободу і незалежність України.

Виконавчий комітет висловлює щирі співчуття бухгалтеру Царичанської селищної ради Шарівській Інні Петрівні з приводу загибелі чоловіка.

Прощання з загиблим воїном Шарівським Станіславом Петровичем відбудеться 08 травня о 12.00 по вулиці Базівській,13. В останню путь проведуть Станіслава його рідні, близькі та друзі, бойові побратими загиблого, а також жителі нашої громади.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

#Царичанська_ОТГ_героїпоруч_memory