Оголошення про проведення громадського обговорення проєкту програми вдосконалення послуги "Тверді побутові відходи в Царичанській селищній територіальній громаді" у форматі електронної консультації

Дата: 14.06.2024 14:00

Увага!

Шановні мешканці громади та внутрішньо переміщені особи, що проживають на її території!

Царичанська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення проєкту програми вдосконалення послуги "Тверді побутові відходи в Царичанській селищній територіальній громаді"  та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання. Громадське обговорення проводиться відповідно до розпорядження голови від 14.06.2024 №180-р   "Про проведення громадського обговорення проєкту програми вдосконалення послуги "Тверді побутові відходи в Царичанській селищній територіальній громаді" у форматі електронної консультації".

Громадське обговорення проводиться у формі електронної консультації  на офіційному вебсайті Царичанської селищної ради  (головній сторінці) шляхом надсилання листів на електронну адресу tsarpossovet@gmail.com.

Консультації з питання, що винесено на обговорення, можна отримати за телефоном +380979564387.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення з обґрунтуванням подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою та  із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 10 днів з дати опублікування даного повідомлення (до 17.00 год 23 червня 2024 року).

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені протягом 2 днів після закінчення строку подання пропозицій на вебсайті Царичанської селищної ради (до 25 червня 2024 року включно).

Посилання на проєкт