Долучайтеся до громадського обговорення проєкту програми вдосконалення послуги «Тверді побутові відходи в Царичанській селищній територіальній громаді»

Дата: 21.06.2024 09:40

У Царичанській громаді триває обговорення проєкту Програми з удосконалення послуги «Тверді побутові відходи в Царичанській селищній територіальній громаді». Жителі громади можуть долучитись до формування Програми та надати свої пропозиції у форматі електронної консультації.

Як це зробити?

⚡️Пройдіть за посиланням http://surl.li/urbsb та ознайомтеся з Програмою, її цілями, завдання, запланованими заходами

⚡️Пропозиції/зауваження/коментарі учасників громадського обговорення з обґрунтуванням подаються на електронну пошту tsarpossovet@gmail.com із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 10 днів з дати опублікування даного повідомлення (до 17.00 год 23 червня 2024 року).

Увага! Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Консультації з питання, що винесено на обговорення, можна отримати за телефоном +380979564387.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені протягом 2 днів після закінчення строку подання пропозицій на веб сайті Царичанської селищної ради (до 25 червня 2024 року включно).

Зазначимо, що Царичанська громада отримала від Програми USAID DOBRE сміттєвоз із заднім завантаженням для комунального підприємства "Царичанське ВОЖКГ" Царичанської селищної ради. Спеціалізований транспортний засіб дасть можливість підсилити матеріально-технічну базу місцевого комунального підприємства, яке надає послуги населенню з вивезення сміття.

Царичанська_ТГ_Програма удосконалення послуг ТПВ