ОГОЛОШЕННЯ про початок формування проекту Стратегії розвитку Царичанської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки

Дата: 27.06.2024 08:49

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання рішення Царичанської селищної територіальної громади від 25 червня 2024 року № 1898-31/VIIІ,  25 червня 2024 року Царичанська селищна рада розпочала формування проекту Стратегії розвитку Царичанської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки (далі – проект Стратегії).

Проект Стратегії формуватиметься виходячи з необхідності планування розвитку територіальної громади на основі детального вивчення та аналізу можливостей і обмежень для її населених пунктів, підготовки та реалізації заходів і проектів, які матимуть максимальний позитивний вплив на розвиток території і не призведуть до погіршення економічної, бюджетної, соціальної, екологічної, демографічної, безпекової та інших сфер діяльності громади.

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Царичанської селищної територіальної громади.

Пропозиції до проекту Стратегії приймаються до 15 cерпня 2024 року за встановленою формою  на електронну адресу:  tsarpossovet@gmail.com