З великим сумом у серці ми сповіщаємо про непоправну втрату - загибель нашого земляка-прядівчанина СЕМЕНЮКА Петра, 1973 року народження, військового Збройних Сил України

Дата: 11.07.2024 13:22

Солдат Семенюк Петро Дмитрович служив навідником механізованої роти військової частини, яка веде тяжкі бої на Доннеччині. Загинув захисник 09 липня 2024 року під час виконання бойового завдання в Бахмутському районі Донецької області.

Ми прощаємося з Героєм, чиє життя скоротилося на полі бою. Він завжди залишиться в наших серцях як відданий захисник і чудова людина, яка приносила радість та усмішки усім навколо.

Нехай Петро Дмитрович спочиває в мирі, а його сім'я знаходить силу і тепло у спогадах про нього. Ми завжди будемо пам'ятати його великий внесок у благо нашої країни та безсмертність його духу.

Шановні мешканці громади, прохання проявити повагу та пам'ять до героя та підтримати його рідних у цей скорботний час.

🕯️Вічна пам'ять Петру, справжньому Герою, який жив і помер, захищаючи нашу Україну. І нехай Господь віддячить його рідним силою, мужністю та благословенням у цей скорботний час.

З повагою, уклінною подякою за самовідданий захист і смутком

селищний голова Геннадій Сумський, староста Прядівського старостинського округу Володимир Сливчук, депутатський корпус, виконавчий комітет та вся громада!

#Царичанська_ОТГ_героїпоруч_memory