До Міжнародного дня шахів 21 липня 2024 відбувся ♟шаховий турнір♟

Дата: 22.07.2024 10:24

У змаганні прийняли участь 19 гравців: п’ятеро - із Магдалинівки, троє - з Петриківки, та 11 шахістів із Царичанки. Турнір проходив за швейцарською системою: 7 турів по 15 хвилин кожному гравцеві на партію. Лідерство захопив Пилипенко Ігор і протягом всього турніру лише два гравці - Хребто Олексій та Анданченко Михайло (Петриківка) - зіграли в «нічию» з лідером.

Із результатом 6 очок із 7 можливих перше місце посів Пилипенко Ігор, друге місце - Анданченко Михайло (5,5 очок), третє - Хребто Олексій (5 очок).

Федерація шахів Царичанки вітає шахістів з Міжнародним днем шахів. Бажаємо успіхів та нових звершень!

Дякуємо 🇺🇦ЗСУ🇺🇦 за можливість проведення турніру!

#царичанськаотг_sport