ГРОМАДЯНИ КОЖНОЇ КРАЇНИ ПОВАЖАЮТЬ СВОЇ СИМВОЛИ
У нашій державі це - Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.
З нагоди Дня Державного прапора України установи та жителі громади встановлюють Прапор. Постанова Верховної Ради України від 28 січня 1992 року № 2067-XII «Про Державний прапор України» вказує: «Затвердити Державним прапором України національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3».
Звертаємо увагу на те, що є певні правила встановлення і використання прапора. Їх необхідно дотримуватись. Наполягаємо на тому, що державний прапор України, який розміщений на вашій будівлі, повинен бути чистим та непошкодженим, його розмір та кольори повинні відповідати вимогам законодавства. Встановлений або піднятий Державний Прапор України не повинен торкатися поверхні землі та води, підлоги, дерев чи інших предметів.
Шануймо свої символи!
З ними – ми українці! З ними Україна – єдина, вільна і непереможна!
Шановні керівники установ, закладів, підприємці!
Надання почестей символам держави - це не просто формальна вимога, а, передусім, здійснення одного із основних обов'язків усіх громадян країни, посадових осіб органів державного управління та місцевого самоврядування. Все це робить питання етикету державної символіки справою державної ваги.