16 серпня 2024 року відбулась 33 сесія Царичанської селищної ради

Дата: 16.08.2024 15:31

Хвилиною мовчання розпочалась сесія селищної ради. Присутні вшанували пам’ять загиблого земляка Романа Свергуна, якого сьогодні поховали у Бабайківці. Вшанували пам’ять усіх українських героїв, що загинули у війні.

Далі розглянули питання черги денної сесії.

Депутати затвердили блок рішень щодо фінансування із селищного бюджету, внесення змін до цільових програм, управління комунальним майном громади. На сьогодні мережа установ і закладів збережена, з бюджету громади фінансується 33 бюджетні установи.

Основна частина рішень серпневої сесії стосувалися питань підготовки закладів та належного забезпечення опалювального сезону 2024-2025 року, початку нового навчального року у закладах освіти. Мова йде про підготовку самих закладів, котелень, а також створення належної матеріальної бази - запасів пального для генераторів, поповнення кухонного обладнання в ліцеї та дитсадки, обладнання в укриття (вода, кулери, запас харчів у разі тривалого перебування), канцелярське приладдя для першокласників та ліцензоване програмне забезпечення для початкових класів, насоси для котельного обладнання, інші матеріали для поточного ремонту приміщень котелень та теплотрас).

Окремим рішенням сесії затверджено структуру та штатну чисельність працівників закладів освіти громади станом на 01 вересня 2024 року з урахуванням наявного контингенту здобувачів освіти.

Щодо інших прийнятих рішень :

- виділено 250 тис. грн військовій частині А7384 на зміцнення матеріально-технічної бази;

- виділено 50,0 тис.грн Царичанського для ВОЖКГ на поповнення резерву пального для забезпечення безперебійної роботи систем водопостачання та водовідведення у разі надзвичайної ситуації;

- сесією надано дозвіл на виготовлення проектної документації для реконструкції системи газопостачання котельні за адресою вул. Соборна,1є у Царичанці, що буде опалювати адмінбудівлю селищної ради (колишня РДА) та дозвіл на коригування проекту «Будівництво водопровідної мережі по вулицям Селянській та Діброва у Царичанці» з метою подання проекту для його реалізації у рамках міжнародного співробітництва ;

- затверджено перелік об’єктів та видів громадських робіт для неповнолітніх порушників та засуджених, на яких судом накладено адміністративне стягнення та покарання у виді громадських робіт;

- прийнято рішення про трудові відносини з керівниками комунальних закладів культури - на умовах контракту призначено директорів Бабайківського та Юріївського сільських будинків культури;

- розглянули земельні питання щодо виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, для городництва, для сінокосіння та випасання худоби тощо.