21 серпня 2024 року в селі Юріївка Юріївського старостинського округу відбувся концерт до Дня Прапора та Дня Незалежності України !!!

Дата: 22.08.2024 15:37

На свято завітали не лише односельчани, а й гості з інших сіл. Спочатку була урочиста частина, вшанували пам'ять всіх загиблих героїв🕯️. Творча молодь Юріївки привітала всіх співами, танцями і віршами. Виступили учениці Дмухайлівського ліцею з запальним танцем.

І найголовніше - з Благодійним концертом завітав довгоочікуваний 🎉ВІЙСЬКОВИЙ ОРКЕСТР 93-Ї ОМБР "ХОЛОДНИЙ ЯР"🎉, який одразу запалив вогонь в серцях публіки!!!💥 Фантастичні голоси, неймовірна і драйвова гра на музичних інструментах зачарували і підкорили глядачів з першої ноти.✨

На завершення музичного заходу мешканці Юріївського старостинського округу вручили учасникам оркестру скриньку з донатами.

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗІБРАЛИ СУММУ В РОЗМІРІ 17300 ГРН.

Велика подяка всім небайдужим, хто долучився до благодійного збору!

🤝Також дякуємо юріївським господиням, які приготували смачні страви для музикантів!

Сила в нашій єдності!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Дякуємо ЗСУ, за можливість жити і працювати під мирним небом!!!!!

Бережіть себе!