12 вересня 2024, 09:17

Дата: 12.09.2024 09:17

12 вересня 2024, 09:17

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

За офіційними повідомленнями – незмінні новини з Нікопольщини, ворог продовжує терор цих територій. У регіоні вночі збито 8 дронів. Щиро співчуваємо родинам загиблих та постраждалих від вчорашнього ракетного удару в Кам’янському.

🗣️Зважаючи на масу і шалений потік інформації прохання користуватися перевіреними джерелами та водночас не поширювати інформацію, яку в умовах воєнного часу поширювати заборонено.

Нагадую, що достовірну інформацію ви можете почути і побачити з офіційних джерел. Зокрема, на веб -сайті громади та офіційній сторінці в Faсebook (Царичанська селищна територіальна громада) постійно йде інформування щодо актуальних питань, розміщуються важливі повідомлення, оголошення для мешканців громади, для внутрішньо переміщених осіб. Також повідомляємо актуальну інформацію про роботу закладів, щодо послуг ЦНАПУ, про те, як отримати соцвиплати та інше, інформуємо про заходи та події на території громади.

Використовуйте інформацію з користю. Бережіть себе!

Селищний голова Геннадій СУМСЬКИЙ