ЗА ЗДОРОВОЮ НАЦІЄЮ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Дата: 13.09.2024 09:20

ЗА ЗДОРОВОЮ НАЦІЄЮ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який відзначають в Україні в другу суботу вересня, у Царичанській громаді вітали тих, хто причетний до спортивного руху: спортсменів, тренерів, працівників фізичної культури, ветеранів спорту, прихильників здорового способу життя, меценатів галузі.

Громада у нас спортивна! Спорту 🚴⛹️🤼приділяється пріоритетна увага, адже здорові духом і тілом люди складають гідну опору та підтримку суспільству.

Царичанці грають у футбол, волейбол, займаються легкою атлетикою, боксом, дзюдо. У громаді розвивається гирьовий та більярдний види спорту, настільний теніс, дартс, шахи, шахмати, фітнес, гімнастика.

Спортсмени займають призові місця та здобувають високі результати у змаганнях різних рівнів, цим самим зміцнюючи авторитет Царичанської громади.

З нагоди святкової події широкий спортивний загал, який був присутній на заході, від виконавчого комітету Царичанської селищної ради отримав 🎁подарунки, грамоти та грошові нагороди .

Також були відзначені Подяками за співпрацю та підтримку спортсменів товариство «АБК ДНІПРО» Мінеральні води Царичанки та незмінний меценат, великий шанувальник спорту Андрій Сумський, підприємець із села Преображенка.

🎊Вітаємо всіх мешканців нашої громади зі святом Спорту - святом гарту, волі і здоров’я!

Дякуємо 🇺🇦українським збройним силам🇺🇦 за можливість жити, працювати і займатись спортом!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису