Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Обіцяні подальші перевірки протипожежного стану закладів

19 жовтня 2017 головним інспектором  Царичанського РС ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Шаповалом С.В. в присутності провідного спеціаліста цивільного захисту виконавчого комітету Царичанської селищної ради Самсоненко Ю.О., як і обіцялося, були проведені подальші планові перевірки протипожежного стану закладу освіти Царичанської ЗОШ I-III ст. та дошкільного навчального закладу №5 «Вишенька» в смт Царичанка.

Головним інспектором  Царичанського РС ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Шаповалом С.В. були проведені теоретичні та практичні заняття з питань евакуації при пожежі в даних закладах.

При евакуації в ДНЗ №5 «Вишенька» педагогічний колектив разом з обслуговуючим персоналом на чолі з завідуючою Я.В. Чередніченко показали свої злагоджені дії. Евакуація малих дітлахів зайняла 3 хв. 32 с., що по нормативам заслуговує оцінки «відмінно».

Проведення евакуації в Царичанської ЗОШ I-III ст. було ще цікавіше, так як була відсутня директор школи, бо знаходилась у відряджені. Керівні функції були покладені на Блоху О.М., з якими вона справилася на відмінно.

Так як і в ДНЗ №5 «Вишенька» і в Царичанської ЗОШ I-III ст. дії працюючого персоналу при евакуації заслуговують оцінки «відмінно». Під чітким керівництвом голови евакуаційної комісії Блохи О.М., злагодженими діями педагогів та тех. працівників усі учні були евакуйовані за 4 хв. 20 с., при нормативі в 5 хвилин, що за словами головного інспектора Шаповала С.В. являється досить добрим результатом. Попередні навчання в даному закладі показували гірші показники.

        

 

З повагою голова комісії

Техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій                                                              Г.В. Сумський« повернутися до списку новин