Засідання клубу юних природолюбів.

Дата: 13.03.2018 09:14

Засідання клубу за інтересом «Лісовичок», який вже більше семи років регулярно збирає юних природолюбів в Царичанській центральній бібліотеці, було присвячене цього разу людині на планеті Земля.

Члени клубу, готуючись до засідання, відшукували відповіді на безліч запитань: як давно існує людська цивілізація, як людство змінює свою планету, чи завжди люди жили там, де й тепер, скільки людей живе на Землі, як зростає кількість населення, що є спільного та відмінного між різними націями та народами та багато інших.  Діти почули цікаву розповідь про можливості функціонування людського організму, здоровий спосіб життя, секрети здоров’я та довголіття. Особливу увагу приділили питанням взаємовідносин людини та природного середовища. Саме цьому була присвячена екологічна вікторина. Питання вікторини виявилися непростими. Щоб дати правильну відповідь, треба було проаналізувати, дослідити кожну екологічну ситуацію. Але юні природолюби добре справилися із завданнями. Переможців вікторини відзначили призами та подарунками.  Діти також складали лото «Українські прислів’я та приказки про природу», переглянули цікавий відеоролик «Що б сталося з нашою планетою, якби зникли люди». Привернув увагу «лісовичків» і огляд книжкової виставки, який підготували для них бібліотекарі. Зустріч пройшла в творчій дружній атмосфері.