Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Захід до Міжнародного Дня інвалідів «Людина починається з добра».

За ініціативи Царичанського селищного голови Геннадія Сумського та виконавчого комітету селищної ради 1 грудня цікаво пройшов захід до Міжнародного Дня інвалідів «Людина починається з добра» у комунальному закладі «Царичанський Будинок дитячої та юнацької творчості» Царичанської селищної ради. На свято були запрошені діти з особливим потребами Царичанської об’єднаної територіальної громади. І зібрались вони тут, щоб бути разом, щоб поділитися теплом і щирістю душ людських, щоб повеселитися, погратися, позмагатись. Свої вміння діти з радістю демонстрували у конкурсах «Склади прислів»я про доброту», » Естафеті перешкод», «Чупа-чупси» та інших.

         Викликали захоплення виступи вокального ансамблю Будинку дитячої та юнацької творчості, танцювального колективу «Натхнення» та сюжетні танці представників Центру ведичної культури м. Дніпра.

Усі учасники зустрічі отримали «солодкі подарунки» від Царичанської селищної ради, які вручив начальник соціально-гуманітарного відділу виконкому Царичанської селищної ради Юрій Липка. А депутат Дніпропетровської обласної ради  Гошгар  Алладін-огли Мухтаров подарував до дитячої  ігротеки нові розвиваючі ігри. Добро і милосердя – два крила, на яких тримається людство – про це наголосив гість заходу отець Діонісій, який вручив дітям церковні  іконки.

 « повернутися до списку новин