Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

КЗ "Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Царичанської селищної ради

 

В нашій школі дуже давно в гаражі знаходився трактор Т- 25 в неробочому стані. У вересні місяці минулого року адміністрація КЗ «Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» звернулася до голови Царичанської ОТГ Сумського Г.В. з клопотанням допомогти відремонтувати трактор для потреб школи. Коштів, які надали наші постійні спонсори, а саме: Юрченко Є.С., Карпюк Д. І., Сливчук В.В., Ібрагімов Р.Ф., Полінов Г.Ф., Рудий Є.М., Вагляр В.В., Шпитко В.М., та коштів, які зібрав трудовий колектив Прядівської школи, не вистачило для проведення ремонту даного об’єкту .
Дуже приємною була мить, коли нам назустріч пішли керівництво Царичанської ОТГ, виконавчий комітет та відділ освіти, і не тільки виділили кошти на капітальний ремонт, а ще й придбали до трактора лопату для розгортання снігу та лійку для посипання дороги під час ожеледиці.
Тож коли випав сніг, діти, прийшовши до школи, вже заходили до корпусів по розчищених доріжках. Та й для шкільних автобусів не було жодних перепон для під’їзду на шкільне подвір’я.
Приємним є факт, що об’єднання в умовах децентралізації приносить позитивні зрушення в розвиток освіти на селі, адже безпечне перебування дітей в освітньому закладі і на його території є однією із складових навчально-виховного процесу.« повернутися до списку новин