Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».

Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (США) оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».

 

Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення,  жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!

 

Що таке Академія Жіночого Лідерства?

 

Це 5 днів інтенсивного навчання протягом 2,5 місяців, підтримка наставниць, фінансування проектів випускниць Академії і найголвніше - професійні знайомства та саморозвиток!

 

Які знання дає Академія?

 

- які можливості надає реформа децентралізації для жінок у громадах

- як впливати на прийняття рішень у громаді 

- як керувати громадою

- як стати депутаткою

- як написати проект та отримати на нього кошти

- як вести ефективну комунікацію

 

Заявку на участь ви можете заповнити до 14 грудня за посиланням https://www.uwf.org.ua/dobre або у паперовій формі, яку можна отримати в селищній раді.

 

З будь яких питань, звертайтеся до координатора програми Максима Ліушана за телефоном  067 653 07 69 або «КОНТАКТИ ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ОСОБИ З ГРОМАДИ»

 
У додатку також знайдіть, будь ласка, плакат, який можно додати до оголошення. У разі виникнення будь-яких запитань стосовно академії або можливостей, які вона надасть учасницям, будь ласка, звертайтесь.
 
Дякую!
З повагою,
-- 
Maksym Liushan

Regional Coordinator

Women Lead

National Democratic Institute 

for International Affairs (www.ndi.org)

tel:  +38 067 653 07 69« повернутися до списку новин