З вогнем не жартуй!

Дата: 06.02.2018 10:38

З 29.01. по 02.02.2018 року в КЗ Царичанський ДНЗ №5 «Вишенька» проведений тиждень знань правил пожежної безпеки на тему «З вогнем не жартуй!»

Протягом тижня з дітьми проводились різні форми освітньої роботи: заняття, дидактичні та сюжетно-рольові ігри, створювались проблемні ситуації, проводились екскурсії до первинних засобів пожежогасіння, бесіди та читання художніх творів.

На закріплення знань була проведена розвага «Юні пожежники». Ведучою заходу була вихователь  групи молодшого дошкільного віку Самбур А.М.  До дітей садочку завітали сороки із лісу, які сповістили про лісову пожежу та викликали на допомогу Маршала ( муз керівник Мошняга Т.М. ) з мультфільму «Собачий патруль». Роль вогню виконала вихователь Гальонка І.Г.

Діти разом із Маршалом проводили ігри та естафету «Загаси вогонь». Маршал пояснив дітям, що вогонь може бути корисним людям, якщо обережно з ним поводитись.

Закінчилось свято дискотекою «Бугі-вугі»