Перелік об’єктів, які у 2018 році будуть фінансуватимуся за рахунок коштів обласного бюджету.

Дата: 13.03.2018 10:39

За поданням народного депутата України Кришина Олега Юрійовича до переліку об’єктів, які у 2018 році будуть фінансуватимуся за рахунок коштів обласного бюджету включені:

Царичанський район

Реконструкція стадіону та елементів благоустрою Царичанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів в смт Царичанка Дніпропетровської області, вул. Соборна, 40-а ( у т.ч. ПКД)

100 000

Могилівський пансіонат геріатрії. Реконструкція.  Посилення фундаментів. с. Могилів-1 Царичанського району Дніпропетровської області. Коригування

1 000 000

Реконструкція стадіону „Діброва” в смт Царичанка Царичанського району, в т.ч. ПКД

100 000

Реконструкція глядацьких трибун з улаштуванням навісу стадіону „Діброва” за адресою: Дніпропетровська обл., Царичанський район, смт. Царичанка, вул. Царичанська, 42-В ( у т.ч. ПКД)

1 000 000

Реконструкція аптеки під багатоквартирний житловий будинок по вул. 14 Гвардійської дивізії, 12  в смт Царичанка Дніпропетровської області (у т.ч. ПКД)

5 300 000

Відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану старого русла

річки Оріль на території Царичанського та Петриківського районів Дніпропетровської області – капітальний ремонт (у тому числі ПКД та експертиза)

800 000

Капітальний ремонт школи в с. Ляшківка Царичанського району Дніпропетровської області (у т. ч. ПКД)

2 211 819

Капітальний ремонт Царичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у смт Царичанка Дніпропетровської області по вул. Соборна, 40-а (у т. ч. ПКД)

10 000 000

Капітальний ремонт амбулаторії в с. Ляшківка Царичанського району Дніпропетровської області (у т. ч. ПКД)

4 831 534

Капітальний ремонт дороги по вул. Приорільська в с. Турова Царичанського району Дніпропетровської області (у т. ч. ПКД та експертиза)

8 919 094

Капітальний ремонт дороги по вулиці Гагаріна с. Преображенка Царичанського району Дніпропетровської області (у т. ч. ПКД та експертиза)

2 000 000

Капітальний ремонт доріг по вулиці Суворова, Дачна, провулок Дачний в смт Царичанка Царичанського району Дніпропетровської області (у т. ч. ПКД та експертиза)

2 000 000

Підстава

Розпорядження голови обласної ради Пригунова Г.О. від 02.01.2018 № 1-Р (додаток 6).

Розпорядження голови обласної державної адміністрації Резніченка В.М.  від 19.02.2018 № Р-88/0/3-18.