На базі Дніпровського коледжу культури і мистецтв цього року було проведено II Обласний методичний семінар-практикум для викладачів мистецьких шкіл та закладів початкової мистецької освіти.

Викладачі КПНЗ «Царичанська школа естетичного виховання» є постійними учасниками цих заходів. 24 лютого 2018 року Гаража О.М. разом з учнем Чередніченком В`ячеславом виконали в ансамблі (фортепіано, синтезатор) твір М. Скорика « Мелодія» в умовах теми семінару «Різні форми ансамблевого виконання, як засіб підвищення мотивації навчання учнів у класі фортепіано».

Викладачі Одуд А.М., Борисенко В.А. з учнем Салосіним Єфремом, як представники кафедри диригентсько-хорових дисциплін, де темою було « Спів як засіб виховання творчої особистості» представили твір сучасного автора « Пісня рідному краю».

Рівно за тиждень, 3 березня 2018 року Одуд А.М., Борисенко В.А. зі своїми учнями Цукановим Олександром ( бандура), Салосіним Єфремом    ( фортепіано) представляли школу на кафедрі народних інструментів, асоціація бандуристів « Формування виконавської майстерності в умовах колективного музикування». Вони виконали старовинний  Англійський матроський танець « Сопілочки».

За участь у семінарах- практикумах викладачів будо відзначено    « Подяками», а учнів- подарунками.

Викладачі, батьки та учні висловлюють щиру подяку у сприянні поїздки 3 березня 2018 року, за виділення транспорту,  Голові Царичанської селищної Ради Сумському Г.В., а за поїздку 24 лютого директору Аграрного ліцею Шарівській В.П.