З турботою про людей.

Дата: 07.11.2017 13:08

Ще й року не минуло, як  Юр’ївська  сільська рада стала частиною Царичанської об’єднаної громаи, а вже відбулися  суттєві зміни щодо благоустрою наших сіл та покращення життя населення. Так за ініціативою селищного голови Сумського Г.В. та підтримки керівників СФГ, які знаходяться на території сіл Юр’ївка, Ненадівка, Семенівка Царичанської ОТГ : СФГ «Нове» - Середа В.П., СФГ «Гружинскас»- Гружинскас О.І., СФГ «Вікторія» - Головко В.А.,  СФГ «Людмила» - Торяник Л.І.,  приватних підприємців Сумського А.М., Чумакова М.М., Вісич А.В., Серебрякова А.В. та небайдужих мешканців Сірченко В.І.,  Демченко О.С. проведено ремонт адмінбудинку колишньої Юр’ївської сільської ради, а саме: зроблено  реконструкцію системи опалення, підведено воду, замінено вікна і вхідні двері на склопакети. Тепер в цій будівлі будуть знаходитись: відділ розвитку та благоустрою с.Юр’ївка та прилеглих сіл, Юр’ївський ФАП, Юр’ївський СБК, Юр’ївська сільська бібліотека та відділення Укрпошти, що дає змогу всім працівникам працювати в теплі та гарних умовах, а жителям отримувати всі необхідні послуги під одним дахом.

Чернявська Л.А.