В с.Юр’ївка Царичанської об’єднаної громади - подвійне свято.

Дата: 22.11.2017 13:37

21.11.2017 року у с.Юр»ївка Царичанської об»єднаної громади відбулося подвійне свято - День працівників сільського господарства та відкриття Центру розвитку та благоустрою села Юр»ївка та прилеглих сіл на свято запрошені почесні гості: Гошгар Аладдін огли Мухтаров депутат Дніпропетровської обласної ради, Горбачова Світлана Андріївна – голова Царичанської районної ради, Сумський Геннадій Вікторович - Царичанський селищний голова, Стрілець Володимир Анатолійович - заступник селищного голови з земельних питань та соціально-гуманітарної політики, Журавель Марина Володимирівна - заступник селищного голови – начальник відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи, Герасименко Наталія Вікторівна – секретар виконкому Царичанської селищної ради, Дениско Наталія Володимирівна - головний лікар Комунального закладу «Царичанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» ЦРР, Семеніщенко Олена Михайлівна – головний лікар КЗ «Прядівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Царичанської селищної ради, Ключенкова Наталія Миколаївна - директор К З «Центр культури та дозвілля » Царичанської селищної ради, Костенко Людмила Володимирівна - завідуюча КЗ «Царичанська центральна бібліотека» Царичанської селищної ради, Чумаков Мухаді Мусадійович - депутат Царичанської районної ради . Керівники селянських фермерських господарств: Олександр Петрович Середа – голова селянського фермерського господарства «Нове»,Олег Іозович Гружинскас - голова селянського фермерського господарства «Гружинскас» і його дружина Юлія Олександрівна, Вікторія Анатоліївна Головко - голова селянського фермерського господарства «Вікторія» та її чоловік Андрій Іванович, Людмила Іванівна Торяник – голова селянського фермерського господарства «Людмила», Ігор Ілліч Гордич – директор селянського фермерського господарства «Сяйво»,Андрій Миколайович Сумський – директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Преображенка» Приватні підприємці :Чумаков Мовсур Мусадійович, Вісич Анатолій Васильович,Серебряков Андрій Володимирович. До гостей звернулася із вітальним словом Чернявська Людмила Андріївна – начальник відділу з розвитку та благоустрою села Юр»ївка та прилеглих сіл Вона привітала керівників селянських фермерських господарств і всіх жителів-трудівників села з Днем працівника сільського господарства. Подякувала Гошгару Аладдіну огли Мухтарову, Горбачовій Світлані Андріївні, Сумському Геннадію Вікторовичу, Чумакову Мухаді Мусадійовичу, приватним підприємцям і всім небайдужим громадянам за активну участь і допомогу в проведенні ремонтних робіт по облаштуванню Центру розвитку та благоустрою села Юр»ївка та прилеглих сіл. Після урочистостей був проведений аматорами культури святковий концерт .