Конкурс на здачу в оренду.

Дата: 22.02.2018 13:46

КНП «Царичанський центр первинної медико - санітарної допомоги» Царичанської селищної ради, проводить конкурс на здачу в оренду нежитлового приміщення, розташованого за наступною адресою:

- смт. Царичанка, вул. Царичанська (Кірова) 134-А в Царичанській амбулаторії загальної практики - сімейної медицини площею – 17,1 м. кв.;

- смт. Царичанка, вул. Царичанська (Кірова) 134-А в Царичанській амбулаторії загальної практики - сімейної медицини площею – 11,4 м. кв.;

- смт. Царичанка, вул. Царичанська (Кірова) 134-А в Царичанській амбулаторії загальної практики - сімейної медицини площею – 11,1 м. кв.;

- смт. Царичанка, вул. Царичанська (Кірова) 134-А в Царичанській амбулаторії загальної практики - сімейної медицини площею – 8,9 м. кв.;

- смт.Царичанка, вул. Царичанська (Кірова) 134-А в Царичанській амбулаторії загальної практики - сімейної медицини площею – 5,7 м. кв.;

- с. Прядівка, вул. Мечнікова 4-А в Прядівській амбулаторії загальної практики -сімейної медицини площею - 5,88 м.кв.

Умови конкурсу: найбільший розмір орендної плати, дотримання вимог експлуатації об’єкта – виконання санітарних та протипожежних правил, захист навколишнього середовища.

Пропозиції для участі в конкурсі надаються у письмовій формі на адресу організатора. Конкурс відбудеться 23 березня 2018 року  за адресою смт. Царичанка, вул. Царичанська (Кірова) 134-А кім. 34. Кінцевий термін прийняття пропозицій – 22 березня 2018 року. Детальна інформація щодо умов проведення конкурсу за тел. (05690) 3-29-11.