Чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Дата: 22.02.2018 14:15

22 лютого 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Перше питаннямЗ початку члени виконкому заслухали інформацію головного спеціаліста цивільного захисту відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Самсоненка Ю.О. про план основних протипаводкових  заходів на території Царичанської селищної ради.

Про бібліотечне обслуговування в Царичанській ОТГ докладно проінформувала  директор  комунального закладу культури «Царичанської центральної бібліотеки» Костенко Л.В.. Вона зазначила, «що в сільській місцевості  книгозбірні залишаються єдиними соціальними, культурно-інформаційними закладами, покликаними задовольняти інформаційні потреби територіальних громад…»

Протокол засідання житлової комісії озвучив Стрілець В.А. – заступник селищного голови, голова житлової комісії.

Під час роботи виконавчого комітету було затверджено протокол засідання

комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян.